درباره ما

جهان آفرینش بر پایه علم و حکمت بنا گردیده، و این موهبتی الهی است که در عالم هستی و طبیعت به ظهور رسیده و انسان محور نظام خلقت در تجلی عینی آن نقش بسزایی پیدا کرده است. خداوند متعالی در سوره مبارکه مجادله آیه شریفه می فرماید « یرفع ا... الذین آمنو منکم و الذین اوتوا العلم درجات» خداوند آنان را که ایمان آورده و آنان را که دارای علم اند، چندین درجه بالا می‌برد.
پیشرفت و تعالی در هر کشوری به نظام آموزشی و فرهنگی به خصوص آموزش و پرورش آن کشور بستگی دارد. در این میان نقش معلم به عنوان یک رکن کلیدی و تاثیرگذار در تربیت، رشد و اعتلای نسل جوان اهمیت مضاعف پیدا کرده است.
دانش‌آموزان امروز سرمایه‌های واقعی و آینده ساز کشور محسوب می‌شوند. طبیعی است نقش سازمان‌ها و نهادهای مسئول در تربیت برنامه‌ریزی و تأمین نیازهای آموزشی و بارور ساختن این ظرفیت بالقوه موضوعی حیاتی است.
موسسه فرهنگی و آموزشی وارستگان نوابغ سرآمد با درک عمیق نیازهای آموزشی نسل جدید و با بهره‌گیری از تخصص و تجربه اساتید نام آشنا و برجسته کشور توانسته "تکونولوژی آموزش شفاهی و بصری DVD " کلیه کتاب‌های درسی دوره دبیرستان از اول تا پیش دانشگاهی را با رویکرد (تشریحی، تستی، نکات و جمع‌بندی) طراحی و تولید نماید به گونه‌ای که با مشاهده محتوای آن به هیچ گونه کلاس و منبع کمک آموزشی نیاز نباشد.
برنامه باکلاس یا پخش بیش از 160 برنامه آموزشی تلاش کرده است تا با ارائه شیوه های مطالعه  برتر و ارائه مشاوره و برنامه ریزی رایگان پاسخگوی نیاز دانش آموزان و داوطلبان کنکور باشد .